מצלמות אבטחה כתוספת למנעול טוב

מצלמת אבטחהעדיין לא יבש הדיו על הסיפור שהסעיר את העולם כיצד התגלו מתנקשיו של פעיל החמאס  אל- מבחוח  בעזרת מצלמות האבטחה הרבות שהיו בשדה התעופה ובבית המלון בערב הסעודית .

מצלמות אבטחה –  מדוע הן חשובות?

 מצלמות אבטחה  עוקבות אחרי המתרחש במשך 24 שעות ללא הפסקה . מצלמת אבטחה המותקנת בבית או בעסק מבטיחה תיעוד מלא של כל ההתרחשות . יותר ויותר אנשים מתקינים מצלמת אבטחה בבתים או בעסקים.

  • מצלמות אבטחה בבתים – מצלמת אבטחה בבית נותנת ביטחון.  הרבה הורים לילדים קטנים  המפקידים את ילדיהם הפעוטים בידי מטפלת  מרגישים ביטחון כאשר הם יכולים לעקוב ולוודא שילדם נמצא בידיים טובות .  גם כאשר יש עוזרת בית ובעלי הבית אינם בבית, מצלמת אבטחה תוכל לגלות אם חלילה העוזרת תשלח יד בחפצים אישיים ויקרים של בעלי הבית .
  •  מצלמות אבטחה בעסקים – מצלמת אבטחה בעסק תתעד את כל הנעשה בעסק גם בשטחים הסמויים מהעין. אם חלילה אחד העובדים ייקח במרמה כספים מהקופה בעל העסק יוכל לגלות מיד כיצד  ולאן נעלמו הכספים?  מעשי שוד רבים נפתרו בעזרת מצלמת אבטחה שהייתה מותקנת בעסק.

 מצלמות אבטחה גלויות משמשות גם להרתעה . כאשר הלקוחות או העובדים יודעים כי בעסק מותקנות מצלמות אבטחה הם יירתעו ויחשבו פעמיים לפני  שיבצעו מעשי מרמה או פשעים שונים.

 מצלמות אבטחה – סוגים שונים

  •  מצלמת אבטחה צינור – זוהי מצלמת אבטחה  הקרויה כך בשל המראה שלה, דמוי צינור.
  • מצלמת אבטחה כיפה – מצלמת אבטחה כיפה מיועדת בדרך כלל לשימושים בתוך הבית, במשרד או  בחנות. מצלמות אבטחה כיפה הן בעלות עיצוב בעיצוב דקורטיבי  המזכיר במראה כיפה ומתמזגות עם מראה החדר.
  • מצלמות אבטחה רשת – מצלמת אבטחה רשת משמשת לצפייה מרחוק.
  • מצלמות אבטחה אינפרא אדום – זוהי מצלמת אבטחה הפועלת בשיטת האינפרא אדום והיתרון שלה הוא בראיית יום וגם לילה.
  • מצלמת אבטחה חכמה – זוהי מצלמת אבטחה בעלת חיישנים המסוגלת לאתר את המקום שבו מתרחשת פעילות  ולהתמקד בו.

 מצלמות אבטחה במעגל סגור 

יותר ויותר בניינים, ולא רק בנייני יוקרה, מתקינים מצלמות אבטחה במעגל סגור .  מצלמות אבטחה מותקנות בכניסה לבניין בחניון . הן משמשות כאמצעי הגנה . הודות  למצלמת אבטחה יכולים הדיירים למנוע כניסה לבניין של אנשים לא מוכרים ולא רצויים. בניין שמותקנת בו מצלמת אבטחה מקנה הרגשת ביטחון לדיירים ובמיוחד להורים אשר נאלצים להיעדר מהבית וילדיהם שוהים בו לבד.